Naše produkty

Naše produkty

Reynaers Aluminium je předním evropským odborníkem na vývoj a prodej inovativních a udržitelných hliníkových řešení pro okna, dveře, fasádní systémy, posuvné systémy, sluneční clony a zimní zahrady. Společnost pohání energetická účinnost a ochota převzít odpovědnost za životní prostředí.

Náš vysoce kvalitní systém splňuje nejpřísnější požadavky co do pohodlí, energie, bezpečnosti, architektonického designu a energetické účinnosti.

Svoboda tvarů a stylů

Hliník je volbou pokud jde o svobodu designu. Styly, tvary, rozměry, typy otevírání, barvy, doplňky,... Vše si můžete vybrat sami. Při vytváření stylu projektu vám to umožní vyjádřit vaši vlastní osobnost.

Klíčem je pohodlí

Systémy Reynaers jsou navrženy tak, aby splňovaly různé úrovně tepelné izolace. Profily Reynaers mají také jedinečné středové těsnění a nepřerušované akustické těsněné, které izolaci ještě víc ezajistí.

Maximální úroveň bezpečnosti

Zajištění maximální úrovně bezpečnosti stavebních prvků je jednou z hlavních priorit společnosti Reynaers. Aby společnost Reynaers dokázala sledovat veškeré testování, vytvořila testovací centrum, v kterém jsou všechny testy přísně monitorovány.