Contour - nové designové kování z nerezové oceli

Vytvořte jeden elegantní a moderní vzhled oken a dveří

Styl, kvalita a komfort se spojují v Contour, novém designovém kování společnosti Reynaers. Contour je elegantní kování z nerezové oceli, které je vhodné pro všechny typy otvíravých prvků, jako jsou okna, dveře a posuvné i zdvižně posuvné dveře. Vytvořte jednotný vzhled všech Vašich oken a dveří s klikami Contour.

Stále více architektů a investorů volí nadčasový a elegantní design. To je důvod, proč dávají přednost čistým a elegantním detailům k umocnění designu celého projektu. Nové nerezové kování Contour se k tomuto dokonale hodí. Novým projektům poskytuje moderní a elegantní vzhled, u rekonstrukcí vytváří stylový kontrast. Kliky Contour je možné použít i na interiérových dřevěných dveřích.

Contour je kompletní řada kování pro okna, dveře a posuvné i zdvižně posuvné dveře.

Vlastnosti

Kování Contour nabízí kromě všech základních variant pro okna a dveře také variantu se zvýšenou odolností proti vloupání RC2. Prohlédněte si kompletní přehled našeho kování.

Vytvořte jeden elegantní a moderní vzhled pomocí kování Contour.

Jednotný design

Použijte Contour na tenkých hliníkových oknech a dveřích SlimLine 38 nebo robustnějších odolných Masterline 8. Nebo jednoduše odsuňte hliníkové posuvné dveře CP 130(-LS) nebo CP 155(-LS). Zkrátka, použijte nové nerezové kování Contour pro všechna Vaše okna a dveře, a vytvořte tak jednotný a exkluzivní vzhled pro Váš domov.

Více informací

Pro více informací kontaktujte kancelář Reynaers.