• Přehled produktů

  Podrobný přehled všech našich produktů na jednom místě

  Přehled produktů

  Podrobný přehled všech našich produktů na jednom místě

 • MasterLine 10

  Nespokojte se s kompromisy. MasterLine 10 naplní všechna Vaše očekávání. Tento nový systém je kombinací výjimečných vlastností: svoboda designu v kombinaci s maximálním komfortem a skvělými izolačními vlastnostmi.

 • MasterLine 8

  MasterLine 8 je jedinečný okenní systém, který nabízí širokou škálu pohledových variant, vysoký výkon z hlediska tepelné izolace, vzduchotěsnosti a vodotěsnosti a rychlost výroby díky její optimalizaci.

 • Virtuální realita Avalon

  Avalon, to je prostor virtuální reality v nové budově společnosti Reynaers aluminium v Belgii, který Vám umožní navštívit Váš právě navrhovaný projekt.

 • SlimLine 38

  SlimLine 38 spojuje eleganci a komfort s jedinečným designem a vysokou energetickou účinností.

Miguel Ángel Ruiz

Týmová spolupráce s Reynaers aluminium na projektu Víceúčelového centra Barceló v Madridu byla přímo ukázková. Nejenže všichni vynaložili velké úsilí, aby splnili náročné termíny. Vše také bylo zpracováno a dodáno v požadované kvalitě i přes složitou geometrii profilů. Myslím, že jejich skvělá práce je dobrým příkladem toho, jak by měli dodavatel s výrobcem fungovat, a že když dvě společnosti pádlují na jedné lodi stejným směrem, překonají jakoukoliv výzvu. Oceňujeme jejich úsilí a těšíme se na další spolupráci.

Poslední novinky

Procházet archív
SPOLEČNOST02-07-2018

Energie

SPOLEČNOST28-05-2018

origamiHexa, 198 kites