MasterLine 10

Bez kompromisů

Nespokojte se s kompromisy. MasterLine 10 naplní všechna Vaše očekávání. Tento nový systém je kombinací výjimečných vlastností: svoboda designu v kombinaci s maximálním komfortem a skvělými izolačními vlastnostmi.

Okna MasterLine 10 jsou navržena pro použití v souladu s dnešními stavebními trendy a jejich předpokládaným vývojem: splnění parametrů pro nízkoenergetické budovy, maximální propustnost denního světla, vynikající vlastnosti a vysoká bezpečnost (až do 3. třídy odolnosti proti vloupání).

Možnosti okenního systému MasterLine 10 jsou opravdu unikátní – přes rozsáhlou nabídku profilů, systémových napojení na konstrukce posuvných dveří a lehkých obvodových plášťů Reynaers, po svobodu designu, která je dána nabídkou profilů ve 3 tvarových variantách - Functional, Renaissance a Deco. Okna jsou certifikována u Passive House Institutu. Kombinace všech těchto vlastností činí MasterLine 10 ideálním řešením pro soukromé i veřejné projekty.

MasterLine 10 je dostupný ve 3 tvarových variantách - Functional, Renaissance a Deco, díky kterým se bude vždy dokonale hodit k designu Vaší budovy.

 

TECHNICKÉparametry
PROJEKTYreference
BROŽURAke stažení