SlimLine 38

Světlo, elegance a komfort

SlimLine 38 je vysoce izolovaný systém pro dovnitř a ven otvíravá okna a dveře, který spojuje eleganci a komfort s jedinečným designem. Jeho štíhlý vzhled je skvělým řešením pro moderní architekturu a zároveň je vhodný pro rekonstrukce budov s okny s ocelovými rámy. SlimLine 38 respektuje původní design ocelových oken a nabízí řešení se stejně elegantním vzhledem, ale s výrazně lepšími izolačními vlastnostmi.

Systém SL 38 je k dispozici ve třech různých variantách minimalistických konstrukcí Classic, Ferro a Cubic, které dokonale odpovídají architektonickému aspektu budovy. Okna a dveře mohou být zaskleny dvojskly i trojskly bez ztráty ultratenkého vzhledu.
 
              
V kombinaci s vynikajícími izolačními vlastnostmi poskytuje tento systém dokonalý soulad mezi odolným materiálem, čistým designem a náročnými požadavky moderní architektury.
 
SlimLine 38 nabízí alternativu k jemně profilovaným ocelovým konstrukcím, která je ideální pro moderní minimalistickou architekturu.

SLIMLINE 38 CLASSIC 

Klasická varianta systému SlimLine 38 je založena na jeho předchůdci, systému CS 38-SL, jehož design byl inspirován průmyslovým vzhledem ocelových oken. Systém SL 38 Classic zahrnuje kromě různých konfigurací oken také dveře s jedním či dvěma křídly, které vyhovují potřebám pro vstupní nebo balkonové dveře.

SLIMLINE 38 CUBIC

Varianta Cubic má kubistický vzhled, který je ideální pro moderní architekturu a renovaci oken s ocelovým rámem, respektující originální design. Zároveň však nabízí tepelně vylepšené řešení.

SLIMLINE 38 FERRO

Ferro přenáší design varianty Cubic na ocelový vzhled s ostrými detaily na okenním křídle. Systém je vhodný pro kombinaci s lištami lepenými na skla pro ještě větší zdůraznění minimalistického vzhledu.

 

TECHNICKÉspecifikace
PROJEKTYreference
STAŽENÍbrožura
KONTAKTnaše kancelář